gg: 3147469
mega@interka.pl
Produkty
2540zł

Asus X53S (różowy)

Procesor Intel Core drugiej generacji przetwarzający na ekranie komputera PC efekty wizualne zapierające dech bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu graficznego. W tych procesorach obsługujących technologię Intel Hyper-Threading każdy rdzeń procesora przetwarza dwa zadania jednocześnie, zwiększa inteligentną wydajność wielozadaniowości i szybkość przełączania się pomiędzy aplikacjami. Pamięć RAM o pojemności 4 GB, która zapewnia szybką i przyjemną pracę na tym komputerze. Możesz otworzyć kilka aplikacji jednocześnie i będą one działały bez żadnych problemów. Dużą pojemność podręcznej pamięci CACHE 3 MB, której używa procesor w celu przyśpieszenia operacji. Pozwoli to na szybsze działanie systemu m.in. przy przełączaniu okien oraz podczas równoczesnego działania wielu aplikacji. Odpowiedzialną za wyświetlanie obrazu na monitorze kartę graficzną GeForce GT520M, która zapewni odpowiednią grafikę zarówno w czasie pracy na komputerze, jak i podczas odpoczynku - w trakcie filmów i gier. Ekran oferujący maksymalną rozdzielczość WXGA 1366 x 768 (16:9), dzięki której można wygodnie pracować lub używać multimediów. 500 GB pojemności dysku twardego, co pozwala Ci na przechowywanie w laptopie dużej ilości danych, np: filmów, muzyki, gier i innych plików. Bezprzewodową komunikację Bluetooth pozwalającą na szybką wymianę danych z urządzeniem, które jest w niedalekiej odległości i również posiada tę technologię. Może to być np. drugi laptop, palmtop lub telefon komórkowy. Windows 7 Home Premium, który sprawia, że tworzenie sieci domowej i udostępnianie w niej ulubionych zdjęć, filmów i muzyki jest wyjątkowo proste. System zapewni Ci najwyższej klasy cyfrową rozrywkę.

1999zł

Asus X53B

Netbook z ekranem o przekątnej 15.6 , charakteryzujący się natywną rozdzielczością 1366 x 768 wyposażony w matryce LED. Wyposażony jest w procesor AMD E-450 o częstotliwości taktowania 1.66 GHz, z zainstalowaną pamięcią 3 GB RAM DDR3 oraz dysk twardy SATA o pojemności 320 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną i kartę dźwiękową. Notebook ma wbudowaną kamerę internetową. Wyposażony jest w złącze D-Sub, porty USB oraz czytnik kart pamięci.

2099 zł

SAMSUNG RV511-A02

Notebook z ekranem o przekątnej 15.6 , charakteryzujący się natywną rozdzielczością 1366 x 768 wyposażony w matryce LED. Wyposażony jest w procesor Intel Core i3 380M o częstotliwości taktowania 2.53 GHz, z zainstalowaną pamięcią 3 GB RAM DDR3 oraz dysk twardy SATA o pojemności 320 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną i kartę dźwiękową. Notebook ma wbudowaną nagrywarkę DVD oraz kamerę internetową. Wyposażony jest w złącze D-Sub, 3 porty USB 2.0 oraz czytnik kart pamięci. Zainstalowany system to Windows 7 Home Premium 64-bit.

1190 zł

ASUS Eee PC X101

Firma ASUS wprowadza dziś na rynek nowy komputer przenośny Eee PC X101, który zrywa z dotychczasowym kierunkiem rozwoju netbooków. Nowy Eee PC jest wyposażony w system operacyjny MeeGo, 10,1-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli z podświetlaniem LED, 1GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 8GB oraz procesor Intel Atom N435 (1,33 GHz) ze zintegrowanym układem graficznym Intel GMA 3150. Całość wraz z 3-komorową baterią jest oferowana w ascetycznej, białej obudowie o całkowitej grubości 17,6mm, natomiast waga wynosi tylko 920 gram. Sugerowana cena

2190 zł

TOSHIBA Satellite L750-16L

Dzięki pamięci RAM 4 GB będzie dobrym komputerem domowym, odpowiednim do korzystania z większości programów. Procesor w tym sprzęcie posiada powszechnie stosowaną częstotliwość 2,1 GHz. Zintegrowany układ graficzny Intel obecny w tym notebooku posłuży dobrze mało wymagającym użytkowników. TOSHIBA Satellite L750-16L ma dysk twardy o pojemności 500 GB, który jest najlepszy dla fanów gier - nie będą musieli się ograniczać w ich ilości bez konieczności usuwania historii i minimalizowania instalacji patchów.

2399zł

HP Pavilion g7 - 1210sw

Notebook HP Pavilion wyposażony jest w najnowsze procesory, wydajne karty graficzne i najwyższej jakości technologię audio ? wszystkie te elementy zawarte są w stylowej, minimalistycznej i eleganckiej obudowie. Potrzebujesz notebooka, który uruchamia się na tyle szybko, aby można stawiać czoła wyzwaniom codziennego życia? Notebook HP Pavilion pomaga zarządzać wszystkimi zasobami, od zdjęć po finanse. Poza tym jego obudowa wygląda po prostu świetnie

<<
1 | 2